Dzwoń za darmo
pl en de

O nas

Firma Radio-Taxi powstała w 1996r. i jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym jako Stowarzyszenie Transportu Osobowego i Ciężarowego z siedzibą w Kętrzynie ul. Łokietka 29.

 

Radio-Taxi Kętrzyn jest firmą o najdłuższym stażu na rynku Taksówek w Kętrzynie. Oferujemy najwyższy standard w bardzo atrakcyjnych cenach. Dajemy Państwu do dyspozycji czyste i eleganckie samochody. Wszystkie nasze auta posiadają klimatyzację by podróż nimi w upalne dni była przyjemnością.

 

Radio-Taxi posiada profesjonalną centralę gdzie obsłużą Państwa bardzo miłe panie telefonistki, u których można zamówić taksówkę a także uzyskać inne informacje np. dyżury aptek lub zamówić wcześniejszy kurs.

 

Najważniejsze dla nas jest to, iż zdobyliśmy zaufanie mieszkańców Kętrzyna i będziemy się starać aby go nie stracić.

 

Nasi doświadczeni kierowcy i firma gwarantują Państwu punktualność, solidność i komfort jazdy naszymi Taksówkami.

 

Nasza korporacja jest częścią systemu TAXI-OKO.

 

Bezpieczna Taksówka polega na tym, że kierowca wyjdzie po klienta do jego drzwi aby klient był bezpieczny i go odprowadzi do jego drzwi lub posesji po zakończonym kursie.

 

Współpracujemy z hotelami HOCH, WANDA, Księżycowy Dworek, które polecamy naszym klientom. Również współpracujemy z firmą TECHNIKAL Przeprowadzki oraz CITY CLUB Restauracja & Kręgielnia.

 

 

Radio TAXI - Kętrzyn